IBS Polska Sp. z o.o.IBS Polska Sp. z o.o. już od 2003 roku profesjonalnie i kompleksowo świadczy usługi windykacyjne, prawne i finansowe.

Naszymi Partnerami Biznesowymi są przede wszystkim Klienci instytucjonalni i przedsiębiorcy z sektora B2B.

Poprzez wdrażanie i utrwalanie wysokich standardów w dziedzinie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, budowy świadomości prawnej wśród przedsiębiorców oraz dzięki proaktywnemu tworzeniu innowacyjnych instrumentów poprawy ich płynności finansowej, nasza oferta współpracy jest unikatowa i wyróżnia nas na tle konkurencji.

Wszystkie nasze działania nastawione są na 100% realizację celów naszych Klientów w oparciu o zasady pełnej przejrzystości i transparentności oraz zasadę wzajemnego zaufania. Oferujemy kompleksową obsługę naszych Klientów pod względem windykacyjnym, prawnym i finansowym. Wspieramy przedsiębiorców w ich codziennej pracy, chronimy ich interesy poprzez skuteczny system monitoringu, działania pre-windykacyjne, szkolenia z zakresu weryfikacji Kontrahentów i zabezpieczania obrotu gospodarczego, a także skuteczne i nowoczesne metody zarządzania wierzytelnościami.

Jednym ze strategicznych odbiorców naszych usług jest firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych REDWOOD Holding S.A.

Obsługą naszych klientów zajmuje się doświadczona i wykwalifikowana kadra negocjatorów, prawników i doradców podatkowych, którzy świadczą swoje usługi 24-godziny na dobę, 7-dni w tygodniu, przez 365 dni w roku!

Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy:

- brak opłat wstępnych,
- indywidualne podejście do każdego zlecenia,
- szczegółową weryfikację i ocenę przekazanej dokumentacji,
- doradztwo i opiekę prawną na każdym etapie postępowania,
- dbałość o transparentność i przejrzystość oferowanych usług,
- indywidualnego opiekuna,
- bieżące informowanie o stanie danej sprawy,
- ciągły bezpośredni kontakt z dłużnikiem w celu zachowania pełnej kontroli nad każdym procesem odzyskiwania należności.

Zostań naszym Partnerem w interesach i wypróbuj unikalny na polskim rynku model obsługi zleceń windykacyjnych – SZYBKO, TANIO, SKUTECZNIE!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

ibs

International Business Services Polska Sp. z o.o.

92-312 Łódź, ul. Papiernicza 7

t: +48 42 677 77 87

f: +48 42 677 77 91

mail: ibspolska@ibspolska.pl

KRS: 0000166615

REGON: 473169215

NIP: 728-248-73-75

Kapitał zakładowy: 746.500,00 PLN